Akce školy
Vánoční focení

Pravidelné vánoční focení žáků se uskuteční 6. listopadu 2019. Sada stojí 250 Kč. Lze se fotit i sourozence.

NERF ARÉNA

Sobota 19. října 2019 pro žáky 2. stupně naší školy od 9 do 12 hodin

Sběr pomerančové a citronové kůry

Každý pátek v suterénu 1. pavilonu od 7:45 do 7:55 hod.

Děti do bruslí 2019

Naše škola realizuje projekt „Děti do bruslí“ pro žáky 1. a 2.třídy. Děti jezdí v rámci vyučování každé úterý na zimní stadion v Soběslavi na lekce bruslení. Na ledě se jim věnují zkušení lektoři. Děti se vždy těší a je vidět, že je tato pohybová aktivita baví.

Adaptační akce 8.A

Jak jsme se měli?

Semenec

V pátek 20.9. se všichni žáci druhé a třetí třídy vypravili užít si zaslouženou odměnu za druhé a třetí místo ve sběru papíru. Všichni jsme se moc těšili, co pro nás Přírodovědné muzeum v Semenci připravilo. Název programu "Stezka pravěkého člověka" pro nás zněl velmi záhadně a tajemně.

Dračí lodě – Mistrovství světa Kyjev a Mistrovství Evropy Sevilla

Mistrovství světa Kyjev a Mistrovství Evropy Sevilla

Kempování 5.A

Ve dnech 9.9. a 10.9. jsme se společně vypravili do kempu Měruše nedaleko obce Vlkov. Vybrali jsme si tímto naši výhru ve sběru papíru. Umístili jsme se na prvním místě a dostali jsme 6000,- Kč.

Adaptační kurz 6.B

Adaptační kurz 6.B očima dětí

Bowling za sběr papíru

V prvním týdnu nového školního roku byli naši žáci odměněni za sběr papíru. Každá třída měla pro sebe vyhrazenou 1 hodinu, kdy si děti zahrály bowling. Žáci s třídními učiteli se vystřídali a užili si svou odměnu na drahách Bowlingu Bechyně. Děkujeme panu Fáberovi za poskytnutí této možnosti vyžití.

Hravé odpoledne pro prvňáčky

Naši prvňáčci si spolu s rodiči, paní učitelkou a paní vychovatelkou, zpestřili svůj první školní týden. Ve středu 4. 9. odpoledne se společně sešli na školním hřišti, kde si pěkně pohráli a vše zakončili opékáním buřtů.

Naši prvňácči

Naši prvňáčci byli první školní den na chodbě školy přivítáni nejprve žáky devátého ročníku a ve třídě následovalo přivítání paní třídní učitelkou, panem ředitelem i panem starostou města Bechyně. Přejeme jim hodně úspěchů a radosti ve škole.

Odměna pro žáky

Hlavní ceny za sběr papíru pro třídy i jednotlivce byly již rozdány na školní akademii.Je třeba však odměnit i ostatní sběrače.