Tělocvična

Provoz a používání tělocvičny od 9.10.2020

UZAVŘENÍ TĚLOCVIČNY

Provoz a používání tělocvičny

Krizovými opatřeními vlády ze dne 8. 10. 2020 se od 9. 10. 2020 0:00 hod. do 25. 10. 2020 23:59 hod. se zakazuje provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb (např. tělocvičny, hřiště, kluziště, kurty, ringy, herny bowlingu nebo kulečníku, tréninková zařízení) a vnitřních prostor venkovních sportovišť, posiloven a fitness center, s výjimkou tělocviku na prvním stupni základního vzdělávání v základních školách a v mateřských školách. Tento zákaz se týká také doplňkové činnosti školy či školského zařízení (např. pronájem tělocvičen).

Nové smlouvy k pronájmu tělocvičny

Nové smlouvy k pronájmu tělocvičny jsou připraveny k podpisu v kanceláři školy.

Pravidla pro používání tělocvičny

• vstup povolen pouze ve sportovní obuvi se světlou podrážkou
  • přísný zákaz vstupu s jídlem, nápoji a botách na ven
  • zákaz parkování kol v budově
  • je nutné v tělocvičně větrat (otevřít protilehlá okna, spustit ventilátor, po vypnutí okna zavřít)
  • třiďte odpad, udržujte všude pořádek
  • každé závady a poškození nahlaste v kanceláři školy

Mgr. Milan Petr

Nepravidelná obsazenost tělocvičny

Nepravidelná obsazenost tělocvičny mimo uveřejněný harmonogram

Nepravidelná obsazenost tělocvičny

Ceník pronájmů tělocvičny

Ceník za pronájem tělocvičny, nebytových prostorů ve školním roce 2020/2021

Ceník pronájmů tělocvičny

Placení tělocvičny

ŽÁDÁM VŠECHNY SPORTOVNÍ SLOŽKY, ABY DO 27. 9. 2019 V KANCELÁŘI ŠKOLY, PODEPSALY NÁJEMNÍ A VÝPŮJČNÍ SMLOUVY NA ŠKOLNÍ ROK 2019 – 2020.
Děkuji.
Mgr. Milan Petr, ředitel školy

Placení tělocvičny

Obsazenost tělocvičny ve školním roce 2020-2021

V přiložené tabulce naleznete časový přehled pronájmu tělocvičny.

Obsazenost tělocvičny ve školním roce 2020-2021