Kroužky

Nabídka kroužků ve školním roce 2021/2022

V příloze nalenete nabídku kroužků, které pořádá ZŠ Bechyně, Školní 293.

Seznam kroužků také dostanou žáci ve škole.

Nabídka kroužků

 


Konverzace v anglickém jazyku pro 2. stupeň ZŠ

Konverzace v Aj pro 2.stupeň bude probíhat každou středu v učebně Aj na 1. Stupni v čase 14:00 – 15:00 . První schůzka středa 07.10.2020 , vedoucí kroužku  Bc.Zuzana Bejčková.


Bowling rozpis

Odměna pro všechny třídy za sběr papíru

Bowling


Doučování ze šablon II


Doučování ze šablon II


Kroužek SketchUp

Povídání o kečupu

SketchUp je software pro tvorbu 3D modelů, navržený pro profesionální architekty, stavební a strojní inženýry, ale i například pro filmové tvůrce a vývojáře počítačových her. Součástí programu je aplikace 3D Warehouse, tedy „zásobárna“ uživatelsky vytvořených komponent z celého světa.

Kroužek SketchUpu máme jednou týdně. Trvá pouhé 2 hodiny, ale i v tak omezené době toho lze stihnout mnoho. Všem těm kouzlům, například jak z ničeho vznikne letadlo, náš učí pan Kreidl, zkušený a vášnivý modelář letadel a různých dalších modýlků. Během počátečních 4-6 hodin jsme se naučili základy SketchUpu a dnes si již někteří z nás modelují například tanky. Přesto že se zatím příliš realitě nepodobají, časem nám to určitě půjde lépe. Pokud si někdo neví rady s nějakou částí nebo tvarem, pan Kreidl rád poradí. Na kroužek nás chodí obvykle 8 kluků.

Myslím si, že je to zábavný způsob, jak získat zkušenosti s modelovacími programy, které se nám budou v budoucnosti hodit. Díky tomuto kroužku začalo dokonce vedení školy uvažovat nad zakoupením 3D tiskárny. Škola by tak zvýšila svojí technickou úroveň a pomohla by tím budoucím modelářům realizovat jejich nápady a získat zkušenosti, užitečné pro budoucí studium nebo povolání.

Matyáš Vilím, 9.A


Keramický kroužek

Změna času konání keramického kroužku

Od 14.října 2019 dochází ke změně času konání keramického kroužku, z provozních a technických důvodů bude jen jedna skupina keramického kroužku v čase od 13,30 hod do 15,00 hod. Děkujeme za pochopení.

Vedení školy


Přehled kroužků

Otevřené kroužky ve školním roce 2020-2021

Kroužky, které jsou otevřeny ve školním roce 2020-2021

Přehled a seznam kroužků otevíranýchve školním roce 20/21

Kroužky začínají 1.říjnový týden 2020. Cena za jednotlivé kroužky: 400 Kč /šk. rok