Jarní projekt školní družiny

Když se po Velikonocích v družině sešli třeťáci po několikatýdenní pauze, čekala je otázka: „Kdy jsme se tady vlastně viděli naposledy?“ Chvíli trvalo, než jsme se dopátrali odpovědi: „Před Vánocemi.“ Následovalo povídání a vzpomínání, co jsme dělali od Vánoc do Velikonoc. Po takovémto probuzení paměti svoje vzpomínky nakreslili do čtyřobrázkových komiksů, které pak mohli porovnávat na naší „síti“.

Žáčci 1. a 2. třídy tak dlouhou pauzu v prezenční výuce neměli a po návratu se věnovali lidovému zvyku následujícímu na konci dubna - čarodějnicím. Jejich obzvláště vyvedené čarodějnice a pavouci ozdobili nástěnku v družině i školní vývěsku v Libušině ulici.

Vychovatelky školní družiny

Nástěnka s obrázky k projektu školní družiny

Jarní projekt- čarodějnice

Cesta za pokladem

Ve středu 24. června čekala na děti z Modré družiny závěrečná cesta za pokladem. Stejně jako každý rok tak dobrodružně zakončily své celoroční hraní a soutěžení. Letos děti různé psané a hmotné indicie postupně vedly vnitřními i venkovními prostorami školy až k dřevěné truhle se sladkými a věcnými odměnami. Na závěr jsme si připili „rychlými špunty“ na úspěch vítězů i na hezké prázdniny.

M. Widlová

Informace ke školní družině zejména pro 1. třídu

Telefon: 728 968 065

Pracovní doba: 6:00 – 7:45

Platba: 150,- Kč za měsíc

• Založit účet (  var. symbol obdržíte v ŠD )

zadat měsíční trvalý příkaz na 150,-

• Číslo účtu školy 704448399/0800
  • Pouze výjimečně hotově v kanceláři školy

Přinést si převlečení na zahradu – stačí tepláky nebo legíny

Všechny věci – kalhoty, trička, boty, přezůvky, baťohy, penály, bundy, … PODEPSAT !!!

Pokud půjde dítě ze ŠD domů v jiném čase, než je uvedeno na přihlášce, je nutné přinést napsanou změnu na lístečku opatřeném datem a podpisem.

NEUVOLŇUJEME NA TELEFONICKÝ HOVOR !!!

Pokud má u sebe dítě mobil, ŠD za něj nenese zodpovědnost. Je nutné, aby dítě nosilo denně svůj čip, který mu slouží k odběru stravy v jídelně a zároveň k otevření dveří při vstupu do ranní družiny.

Z DŮVODU  BEZPEČNOSTI JE NUTNÉ POŘÍDIT  SI  DALŠÍ  ČIP ( pro rodiče )  K OTVÍRÁNÍ DVEŘÍ DO DRUŽINY,  KTERÝ JE NAPROGRAMOVÁN OD 12.00 – 16.30 hod. !!!

( k vyzvednutí v kanceláři školy )

Školní družina ve škoním roce 2020/2021

ŠKOLNÍ DRUŽINA

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

2020/2021

Žádáme o závazné potvrzení přihlášení Vašeho dítěte do školní družiny od září 2020.

Ranní družina:             6:00 – 7:45

Odpolední družina:    11:40 – 16:30

Platba:           150,- Kč / měsíčně

Nově, od školního roku 2020/2021 přijímáme žádosti i od žáků 5. tříd.

Potvrzené přihlášky odevzdejte, popř. nahlašte telefonicky (kancelář školy) do 20.6.2020 !!!

Provoz družiny

Od školního roku 2019/2020 bude školní družina otevřena od 6,00 hod do 16,30 hodin.

Školní družina - poplatky

Informace o platbě školní družiny naleznete ZDE.