Děti do bruslí

Naši prvňáci a druháci netráví začátek nového školního roku pouze v lavicích.

Děti do bruslí 2019

Naše škola realizuje projekt „Děti do bruslí“ pro žáky 1. a 2.třídy. Děti jezdí v rámci vyučování každé úterý na zimní stadion v Soběslavi na lekce bruslení. Na ledě se jim věnují zkušení lektoři. Děti se vždy těší a je vidět, že je tato pohybová aktivita baví.

Děti do bruslí

Žáci 1. a 2. třídy se i letos zapojili do projektu Děti do bruslí. Budou dojíždět na zimní stadion do Soběslavi, aby se naučili či zdokonalili v bruslení.

Kempování 5.A

Tato akce se uskutečnila v rámci školního projekru Sběr papíru.

Ovoce do škol

V rámci projektu Ovoce do škol žáci kromě pravidelného týdenního pojídání ovoce také ochutnají nevšední druhy ovoce.

Semenec

Tato akce se uskutečnila v rámci školního projektu Sběr papíru.

Laktea, o.p.s. - mléko do škol

Dotované mléko a mléčné výrobky jsou žákům naší školy pravidelně jednou týdně dodávány.

Léto plné zábavy

Evropská unie, Evropský sociální fond, Operační program Zaměstnanost, Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí schválilo žádost o podporu na realizaci projektu Léto plné zábavy registrační číslo CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0010328.
Pořádání příměstských táborů pro děti 1. stupně základní školy zaměstnaných rodičů.

Čtenářský klub KNIHOŽROUTI

Chceme Vám představit školní čtenářský klub s názvem "Knihožrouti".
Součást Projektu Šablony II.

Projekt Šablony II

V rámci projektu Šablony II je financováno doučování žáků na 1. stupni ZŠ, doučování matematiky v 6. a 8. třídě, doučování angličtiny na 1. stupni ZŠ a také čtenářský klub Knihožrouti.

Sběr papíru

Soutěž tříd ve sběru papíru v rámci ekologického projektu pod patronací Austrian Recycling.
Sběr papíru ve školním roce 2019/20 bude pokračovat opět každý lichý pátek od 6,30 hod.