Akce školy

Hrdinové řemesel

V rámci kariérového poradentství jsme se s žáky z 9.A a 8.A zapojili do projektu Hrdinové řemesel, jehož cílem je zvyšovat odborné kompetence a zájem žáků a žákyň o studium řemeslných oborů. Pan Minář, který si pro naše žáky připravil kuchařský workshop, navštívil naši školu ve středu 7.12. a dvě skupiny dětí si pod jeho vedením připravily klasický český pokrm v moderním pojetí, konkrétně šlo o kachní prsa s omáčkou demi -glace. Akce byla oboustranně velmi kladně hodnocena a určitě nebyla poslední, kterou jsme společně s JHK uspořádali. Velké díky patří p.Minářovi a také všem žákům, kteří se do akce zapojili.

Mgr. Markéta Kodadová VP

žáci při přípravě jídla