Akce školy

Cooking show o hodině anglického jazyka v 6.A

Dne 16. 2. si žáci 6. A v hodině anglického jazyka vyzkoušeli něco nového. V menších skupinkách se zúčastnili vlastní „cooking show“. Každý si připravil vlastní recept, potřebné suroviny a ostatním předvedli, jak daný pokrm zpracovat. They cut, chopped, mixed, fried and cooked the ingredients on their own.  I přes to, že hodinu zakončili vydatnou ochutnávkou, měli stále v břiše dost místa na oběd. Everybody enjoyed it.

Zuzana Bejčková, učitelka anglického jazyka