Školní 293

e-mail (stravovna):
stravovna@zsbechyne.cz

Stručně o škole

Naše Základní škola Bechyně, Školní 293 má ve svém školním vzdělávacím programu motto: „ Škola - brána do života“. Jejím cílem je nejen vzdělat, ale i vychovat člověka, který bude všestranně připraven nejen na další studium, ale získá i správné návyky, chování, zodpovědnost a komunikaci ve společnosti. Na 1. stupni je do učebního plánu zahrnuta dramatická výchova, která rozvíjí právě schopnosti komunikace.

Na 2. stupni se škola zaměřuje a rozšiřuje hodiny jazyků, kdy posiluje učební plán o hodiny českého a anglického jazyka. V 6. – 9. ročníku mají žáci i hodiny informační a komunikační technologie. V oblasti rozvoje komunikace pak žáci 2. stupně mohou pokračovat v dramatické výchově v rámci dramatického kroužku. Ve volnočasových aktivitách mohou děti vybírat mezi řadou kroužků, například keramickým, kroužkem vaření a řadou sportovních.

Nejnovější akce

1-6 | 7-12 | 13-18 | 19-22 |
Florbal okresní turnaj

Úspěch našich dívek na florbalovém okresním turnaji. Blahopřejeme ke krásnému 2. místu!

Všechny akce

Kolik hodin průměrně strávíš u počítače každý den?

Zpívání u stromečku
Další vánoční píseň v adventním období v podání našich žáků 1. stupně.
Pravidelné zpívání u stromečku
V pondělí 2. prosince začalo pravidelné zpívání vánočních koled u stromečku.
Podzimní práce na školním pozemku
Podzimní práce na školním pozemku Pracovní činnosti v 8.A
Kroužek SketchUp
Povídání o kečupu
Pochvala jídelně
Školní jídelna pod vedením pana Dvorjančanského obdržela písemnou pochvalu za oběd 23. října 2019 a vstřícný přístup od žáků a učitelů ze Základní školy Mojžíš Ústí nad Labem. Celý text pochvaly přikládáme.

Úvodní stránka - Loga a projekty

Peníze školám