Školní 293

e-mail (stravovna):
stravovna@zsbechyne.cz

Stručně o škole

Naše Základní škola Bechyně, Školní 293 má ve svém školním vzdělávacím programu motto: „ Škola - brána do života“. Jejím cílem je nejen vzdělat, ale i vychovat člověka, který bude všestranně připraven nejen na další studium, ale získá i správné návyky, chování, zodpovědnost a komunikaci ve společnosti. Na 1. stupni je do učebního plánu zahrnuta dramatická výchova, která rozvíjí právě schopnosti komunikace.

Na 2. stupni se škola zaměřuje a rozšiřuje hodiny jazyků, kdy posiluje učební plán o hodiny českého a anglického jazyka. V 6. – 9. ročníku mají žáci i hodiny informační a komunikační technologie. V oblasti rozvoje komunikace pak žáci 2. stupně mohou pokračovat v dramatické výchově v rámci dramatického kroužku. Ve volnočasových aktivitách mohou děti vybírat mezi řadou kroužků, například keramickým, kroužkem vaření a řadou sportovních.

Kolik hodin průměrně strávíš u počítače každý den?

Aktuality

PODPORA RODIN S DĚTMI OD 3 LET DO DOVRŠENÍ 19 LET ZAMĚŘENÁ NA ŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ AKTIVITY DĚTÍ A MLÁDEŽE
Termíny svozu papíru do konce roku 2022
Obsazenost tělocvičny pro školní rok 2022-2023
Čechoslováci ve službách RAF - přednáška
Konzultace učitelů
Každý vyučující má určené konzultační hodiny, při kterých se rodiče/zákonní zástupci mohou po předchozí domluvě informovat na prospěch svého dítetě, či řešit potřebné záležitosti i mimo celoškolní třídní schůzky. Prosíme rodiče, aby se vždy s vyučujícím na schůzce domluvili emailem nebo zprávou v DM software (škole online). Děkujeme.

Úvodní stránka - Loga a projekty

Peníze školám