Zábavná odpoledne - bowling třídy 6.A

V rámci adaptace na druhý stupeň se v letošním školním roce stalo tradicí, že jsme se začali scházet jedenkrát do měsíce v restauraci BOWLING BAR. Někteří z nás byli ve hře bowling úplní začátečníci, ale postupem času se z nás stali zkušení hráči. Tím nejlepším z nás je Bobeš Švarc, který každou hru bezkonkurenčně vyhrává.

Dokonce jsme získali sponzora pana Zdeňka Bartáka, který nám finančně přispěl na hru a sladké odměny.

Nejenom, že se vylepšujeme ve hře, ale stávají se z nás čím dál větší kamarádi. Už se moc těšíme na další setkání v druhé polovině letošního školního roku!

Třídní učitelka Mgr. Jitka Radvanová a kolektiv třídy 6.A

Zábavná odpoledne - bowling třídy 6.AZábavná odpoledne - bowling třídy 6.A