Svátek svatého Patrika se 6.A

Dne 20. března žáci třídy 6. A přichystali pro první stupeň oslavu irského svátku svatého Patrika. Měli přichystaný program, který zahrnoval povídání s prezentací a různé interaktivně vzdělávací aktivity, jako jsou například křížovky či stolní hry. Všechny aktivity si děti vytvořily a připravily úplně samy. Všichni se v tento den oblékli do zelených oděvů, aby odrazili možnou návštěvu prohnaných leprikónů.

Žáci 6. A si tento den náramně užili. Touto aktivitou posílili nejenom vlastní učení, ale také spolupráci a sounáležitost. Oslava Dne svatého Patrika se stala nejen zábavným, ale i vzdělávacím a inspirativním zážitkem pro všechny zúčastněné.

Bc. Zuzana Bejčková, učitelka anglického jazyka

Svátek svatého Patrika se 6.A  Svátek svatého Patrika se 6.A  Svátek svatého Patrika se 6.A  Svátek svatého Patrika se 6.A    Svátek svatého Patrika se 6.A  Svátek svatého Patrika se 6.A