Mykologická přednáška pro žáky šesté třídy

V úterý 7. března k nám na školu zavítal pan mykolog Pavel Špinar. Pan Špinar se věnuje mykologickému výzkumu už přes 35 let a přijel nás seznámit se vzácnými houbami Táborska. Věnoval nám dokonce i knihu Vzácné houby Táborska, kterou napsal. Přednáška byla velice zajímavá a poučná. Uvědomili jsme si, že houby hrají nezastupitelnou úlohu v přírodě a že bez nich by naše planete Země byla jedno velké smetiště.

Žáci 6.A a třídní učitelka Mgr. Jitka Radvanová

Mykologická přednáška pro žáky šesté třídy