Děti do bruslí 2021/2022

Vážení rodiče,

i v letošním školním roce se žáci první a druhé třídy mohou účastnit projektu „Děti do bruslí“.

Místo konání je zimní stadion v Soběslavi. Zahájení kurzu je v úterý 5. října. Poslední lekce a slavnostní zakončení se uskuteční v úterý 7. prosince (10 lekcí).

DDB zajišťují profesionální certifikované broušení bruslí pro MŠ a ZŠ: pro všechny děti v rámci smlouvy s MŠ a ZŠ. Svoz bruslí je v pátek 1. 10. 2021. V dopoledních hodinách brusle vyzvednou ve škole, na první hodině kurzu bruslení budou brusle předány zpět dětem. Brusle budou označeny formou lístečku se jménem dítěte, názvem školy a kontaktem na rodiče, který bude vložen do bruslí. Brusle mohou žáci nosit do školy od středy 29. září do pátku 1. října do 8:00.

Finanční částku 750 Kč (kurz) + 100 Kč (broušení bruslí) vybírají třídní učitelé dané třídy.

Pro přihlášené žáky bude zajištěna autobusová doprava.

Úrazové pojištění dětí zajišťuje Pojišťovna VZP a. s. jako generální partner projektu Děti do bruslí.

VZP ČR přispívá svým pojištěncům na kurz bruslení částkou do výše 800 Kč.

Úrazové pojištění dětí zajišťuje Pojišťovna VZP, a.s.  – vyplněným a podepsaným dokument GDPR rodiče potvrzují řádnou registraci k úrazovému pojištění do kurzu bruslení DDB, kterou před zahájením kurzu provedou na našich webových stránkách www.detidobrusli.cz

Rodiče registrují děti k úrazovému pojištění na webových stránkách od 6. 9. do 30. 9. 2021

Ani v letošním školním roce 2021/2022 nebude prozatím umožněn vstup rodičům na zimní stadiony v době výuky bruslení v souvislosti se situací kolem COVID-19. V případě příznivé situace může být vstup rodičům umožněn pouze na základě souhlasu školy.

Povinná výbava dětí:

• lední brusle (tkaničkové, tzv. "kanady")
  • helma (doporučujeme víceúčelovou helmu DDB s ochrannou obličeje, případně helma hokejová, lyžařská, cyklistická)
  • vhodné sportovní oblečení (lehké, funkční, nepromokavé rukavice)
  • dostatek tekutin (doporučujeme termolahev)

Další informace DDB

Další informace + souhlas GDPR naleznete v přílohách.

V Bechyni 31. 8. 2021                                                                             Mgr. Milan Petr, ředitel školy

LETÁK

Pokyny ke kurzům bruslení

Informace a souhlas se zpracováním osobních údajů