Projekty tříd

Barevný týden v naší škole

V týdnu 12.12.- 16.12. 2022 třída 7.A celé škole připravila projekt barevný týden. Celá škola, žáci, učitelé, pan ředitel, školník i kuchařky chodili sladěni do jedné barvy. V pondělí ve škole kralovala modrá. V úterý ovládla školu barva černá, která byla nejjednodušší. Ve středu se škola zbarvila do žluta. Čtvrtek byl růžový. A pátek dostala příležitost zelená. Kromě oblečení se ladily i doplňky - náušnice, korále, náramky, čelenky i příjmení, asi tušíte, že zelenou umocnila paní učitelka Zelenková. Ale zpívaly se i písničky, vzpomněli jsme si na Holku modrookou, Travičku zelenou, Jen růžová to může být a třeba Vás napadnou i další písně nebo básničky. Celá škola se bavila i zbarvila a stihli jsme napsat i písemky...  Soutěžili jsme a nakonec se zapojili úplně všichni, kluci, holky, pánové a paní učitelky, paní uklízečky, pan školník, všichni pracovníci kuchyně. V pondělí 19.12. nám žáci 7.A vyhlásili výsledky barevného týdne. Kdo vyhrál? Přece všichni, protože jsme se zúčastnili. Tak zase za rok něco vymyslíme.

Růžová 9.A

Fotografie naleznete:https://www.zsbechyne.cz/galerie/barevny-tyden/