Projekty tříd

8.A – Projekt  „Jsem laskavec“ – Úklid zahrady  MŠ Jahůdka v Bechyni

Cílem projektu „Jsem laskavec“ bylo vymyslet a uskutečnit dobrý skutek tam, kde je to potřeba.  8.A si jako cíl své laskavosti zvolila MŠ Jahůdka. Osmáci tak po konzultaci s paní ředitelkou přiložili ruku k dílu - shrabali a napytlovali listí na zahradě a barevně natřeli kolostavy před školkou. Paní ředitelka jim zase na oplátku splnila jejich jediné přání a k svačině jim kuchařky připravily „školkovou“rybičkovou pomazánku a výborný teplý čaj. Všichni pracovali s velkým nasazením a práce jim šla krásně od ruky.  A jak svou laskavost nakonec zhodnotili? „Teda mákli jsme si, ale fakt jsme jim tady pomohli“. Sami se tak přesvědčili o tom, že dělat dobré skutky určitě stojí za to.

                                                                                                                   Markéta Kodadová

Fotografie naleznete:

https://www.zsbechyne.cz/galerie/8-a-projekt-jsem-laskavec-uklid-zahrady-ms-jahudka-v-bechyni/