Veselé zakončení školního roku

VESELÉ ZAKONČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

V rámci projektu Šablony II - ZŠ Školní Bechyně jsme pro děti připravili program sportovně pohybových aktivit s pěnovou show.

Na šesti stanovištích si vyzkoušeli svoje pohybové dovednosti, týmovou spolupráci. Zkoušeli si chůzi po pružném laně, přetahovali se o lano, shazovali plechovky, zkoušeli  chodit ve dvojicích -společně svázané nohy , prováděli "slepého" kamaráda překážkovou dráhou, nosili  míček na lžíci, zkoušeli spolupráci s plachtou. Hudební kulisu a diskotéku zajistil profesionální DJ.

Ve druhé polovině se děti zapojily do tance. Vyvrcholením byla pěnová show. Pan Pásler vyrobil kopec pěny, ve které se děti  ráchaly, dováděly a užívaly si nevšední zážitek. Přes nepříznivou předpověď nám počasí přálo a slunce nás hřálo. Akce se vydařila a mokrým dětem zářili oči.  Děkujeme za profesionální diskotéku a atrakce panu Páslerovi.

P. Zelenková

Veselé zakončení školního roku