Sběr papíru

Soutěž tříd ve sběru papíru v rámci ekologického projektu pod patronací Austrian Recycling.
Sběr papíru ve školním roce 2019/20 bude pokračovat opět každý lichý pátek od 6,30 hod.

Soutěž tříd ve sběru papíru v rámci ekologického projektu pod patronací Austrian Recycling.

Vítězné tři třídy dostanou odstupňovaný finanční příspěvek na výlet či exkurzi dle vlastního výběru. Mimo jiné dostanou ostatní děti školy příspěvky na různé kulturní a sportovní akce pořádané školou.

Výběr papíru bude probíhat u zadního vchodu do školy z Písecké ulice. Brána pro vjezd bude otevřena vždy lichý kalendářní pátek od 6.30 do 8.00 nebo pro větší množství kdykoliv po telefonické domluvě. Tel. kancelář: 381 213 016, pan školník 774 240 339. V letošním školním roce bude sběr probíhat od září do konce května.