Akce školy

T – mobile olympijský běh

Ve středu 8. září se naše škola stala součástí celorepublikové sportovní akce T-mobile Olympijský běh, jehož hlavní myšlenkou letos bylo „ Pohybem pro radost na mnoha místech a kdekoliv v republice“. Zároveň je výtěžek z této sportovně-charitativní akce věnován na podporu především mladých sportovců a plnění jejich snů. Proto se naše škola již podruhé aktivně zapojila a na stadionu za krásného slunečného počasí proběhly závody celého 2. stupně v několika kategoriích. Dívky běhaly 800 m a kluci 1000 m. V kategorii mladších žákyň a žáků zvítězili Nela Klůfová a Jan Uhlík, oba ze 7.A. V kategorii žákyň a žáků starších byli nejrychlejší Veronika Siblíková a Jakub Martínek, spolužáci z 8.A. Nejdůležitější ovšem bylo, že všech skoro devadesát sportovců závod dokončilo a ve zdraví doběhlo do cíle. Každý si zaslouženě odnesl diplom, medaili a nějakou tu sladkost. Všem, co olympijský běh zdárně dokončili, gratulujeme a těšíme se na další sportovní akce v letošním roce!