Proběhlo dříve

Výlet 6.A a 7.B- ZOO Tábor, rozhledna Hýlačka

Ve čtvrtek 6. června jsme se sešli v 7:45 na vlakovém nádraží, odkud jsme po osmé ranní vyrazili Bechyňskou střelou do stanice Horky u Tábora s cílem navštívit nedalekou zoologickou zahradu. Dorazili jsme na místo a po úvodní nepostradatelné instruktáži našich třídních učitelů jsme se hned rozutekli k výběhům. Nejvíc nás pobavili makakové, protože si s námi hned ochotně hráli. Když jsme dostali na něco chuť, došli jsme si do restaurace koupit zmrzlinu.

Po dvou hodinách jsme se sešli u vchodu do ZOO a chystali zdolat nedalekou rozhlednu Hýlačka. Když jsme došli pod rozhlednu, někteří z nás zůstali dole u laviček a zbytek šel beze strachu na rozhlednu. Nahoře jsme výstup potvrdili do pamětního sešitu, zatancovali na melodii ze Sponge-Boba, rozhlédli se po okolí a šli zase dolu. Když už jsme byli dole, tak nás napadlo, že by Marek mohl vyjít ještě jednou nahoru a pustit tam jeho nabušený reprák co nejvíce nahlas. K tomu nám Marek z vyhlídkové plošiny ještě navíc zazpíval a my dole jsme ho radši jistili napínáním podpěrných lan rozhledny.  Dole jsme si to náramně užili a tak Marek zanedlouho slezl zpět k nám dolů, kde jsme dělali ty naše „kraviny“ (podle slov pana učitele Michalce).

Pak už jsme jen vyrazili na nedalekou autobusovou zastávku, odkud nás autobus po půlhodině čekání odvezl domů do Bechyně. Celý výlet svítilo sluníčko a bylo teplo, ale když jsme jeli domů, začalo pršet. Na výletě se všem líbilo.

 

Andrea Šťastná, VII.B

Výlet 6.A a  7.B- ZOO Tábor, rozhledna Hýlačka

Výlet 6.A a  7.B- ZOO Tábor, rozhledna Hýlačka

Další foto:https://www.zsbechyne.cz/galerie/vylet-6-a-a-7-b/