Proběhlo dříve

Den dětí aneb den s třídním učitelem

Žáci a učitelé společně oslavili den dětí pěším výletem po okolí Bechyně. Žáci prvního stupně obešli Bechyni po vyhlídkách a ke svačině si opekli dobroty. Druhostupňoví žáci měli naplánované výlety po třídách a po příchodu si porovnávali počty ušlých kilometrů. Šestá třída přes Hvožďany došla k rozhledně v Raděticích, ze které pozorovala okolí. Sedmáci z áčka se přesunuli vlakem do Malšic a zpět do Bechyně se vraceli pěšky podél Lužnice, všem se líbila opravená technická památka stádlecký most, otužilci se i koupali v Lužnici. Sedmáci z béčka a osmáci se autobusem svezli do Týna nad Vltavou a vraceli se společně po červené turistické značce zpět do Bechyně, cestou také určovali druhy rostlin a drobných živočichů. Devítka se rozhodla strávit den na pláži u majáku, a proto se vypravili do Bežerovic, kde zavzpomínali na dětství stavěním hradů z písku. Příjemně unaveni jsme se vrátili do školy na oblíbené buchtičky s krémem.

IM, MB

Pohodička u majáku na pláži