Akce školy

Ohlédnutí za Předškolákem

V měsíci březnu proběhl program „Předškolák“, při kterém se škola otevírá předškoláčkům a jejich rodičům. Všichni si tak mohou společně prohlédnout celou školu a také se seznámit s našimi učiteli. Zábavné sportovní odpoledne v tělocvičně připravují učitelé druhého stupně. Výtvarné vyrábění a následné dramatické hry letos připravila paní učitelka budoucí 1. třídy Zorka Kotounová společně s panem učitelem dramatické výchovy Františkem Oplatkem.

Program Předškolák vyvrcholil poslední březnový den Pohádkovou školou. Ve škole vládly pohádkové postavy, které si připravily pro příchozí děti úkoly. Všechny pohádkové postavy, Sněhurka, Pipy „dlouhá punčocha“, čarodějnice s čarodějem, krásná elfka, námořníci, královna, Bořek „stavitel“ i Šíleně smutná princezna, provedly děti školou a děti se společně se pohádkovými postavami bavily nad plněním tradičních i netradičních úkolů. Pohádkovým postavám se ve škole líbilo a my se na Vás děti těšíme u zápisu.

Fotografie naleznete:

https://www.zsbechyne.cz/galerie/pohadkova-skola-2022/

https://www.zsbechyne.cz/galerie/predskolak-vytvarne-dramaticky/

Do tělocvičny naší školy pravidelně dochází cvičit i žáci mateřské školy Jahůdka v dopoledních hodinách v rámci předškolního vzdělávání. Tentokrát dětem z mateřské školy připravila program naše školní družin. Také družinu děti navštívily.

Fotografie z návštěvy školky:https://www.zsbechyne.cz/galerie/navsteva-skolky/

IM