Akce školy

O pohár města Bechyně

Ve čtvrtek 14. dubna 2022 se na ZŠ ve Školní ulici uskutečnil již 18. ročník tradičního florbalového turnaje žáků základních škol. Po dvouleté odmlce (Covid 19) se na zelený čtvrtek sešlo v naší tělocvičně na 100 dětí, které poměřili své florbalové dovednosti. Sportovní den zahájil starosta města Bechyně pan Ing. Pavel Houdek. Dopoledne proběhl turnaj žáků čtvrtých a pátých tříd, odpoledne na ně navázali žáci 2. stupně základních škol. V nádherné sportovní atmosféře, kde fandili nejen diváci, ale i hráči ostatních týmů, proběhl turnaj bez zranění a v duchu fair play. Velké poděkování patří všem sportovcům, organizátorům turnaje, rozhodčím a paní Věře, která se ve svačince po celý den starala o naše žaludky.

Celkové pořadí:

kategorie I

1. Sokol Sudoměřice
  2. Rakéťáci (ZŠ Fr. Křižíka)
  3. Bechyňáci (ZŠ Školní)
  4. DDM Tábor

kategorie II

1. Hurikáni (ZŠ Školní)
  2. Bylo nás pět (ZŠ Školní)
  3. Sokol Sudoměřice
  4. No Name (ZŠ Fr. Křižíka)
  5. Rychlá rota (ZŠ Fr. Křižíka)