Akce školy

Mimořádné opatření

Bezpečnostní rada státu zrušila výuku na základních školách až do odvolání.
Zakazuje se osobní přítomnost žáků na základních, středních školách, odborných učilištích a univerzitách.

Školní jídelna – děti: středa 11. 3. – pro žáky si smějí vyzvednout oběd pouze zákonní zástupci!!! od 12. 15 h do 13. 30 h./ i ZŠ Fr. Křižíka /
od čtvrtka 12. 3. jsou obědy automaticky všem dětem obou škol odhlášeny.

Zaměstnanci školy, cizí strávníci – od čtvrtka 12. 3. výdej obědů 10. 45 h – 12. 15 h pouze v jídelně ZŠ Školní 293.

Všichni zaměstnanci školy jsou v zaměstnání. Vyučující budou předávat učivo žákům přes e-mailové adresy rodičů a také budou informace k jednotlivým předmětům vyvěšeny na stránkách školy.

Mgr. Milan Petr

Bezpečnostní rada státu zrušila výuku na základních školách až do odvolání.

Školní jídelnaděti: středa 11. 3. – pro žáky si smějí vyzvednout oběd pouze zákonní  zástupci!!! od 12. 15 h do 13. 30 h./ i ZŠ Fr. Křižíka /

od čtvrtka 12. 3. jsou obědy automaticky všem dětem obou škol odhlášeny.

Zaměstnanci školy, cizí strávníci – od čtvrtka 12. 3. výdej obědů 10. 45 h – 12. 15 h pouze v jídelně ZŠ Školní 293.

Všichni zaměstnanci školy jsou v zaměstnání. Vyučující budou předávat učivo žákům přes e-mailové adresy rodičů a také budou informace k jednotlivým předmětům vyvěšeny na stránkách školy.

Mgr. Milan Petr

Mimořádné opatřeníMimořádné opatření