Akce školy

Florbal okresní turnaj

Úspěch našich dívek na florbalovém okresním turnaji. Blahopřejeme ke krásnému 2. místu!

Dne 12.11. 2019 se starší žákyně naší školy zúčastnily okresního kola turnaje ve florbalu v Sezimově Ústí. Jejich nasazení, obětavost a především týmový duch je dovedl až k vítězství ve skupině. Ve finálových bojích přesvědčily ostatní soupeřky o svých kvalitách a jedna jediná prohra je dělila od postupu do krajského kola. Přesto je jejich celkové druhé místo velkým úspěchem a zaslouží si obdiv a velkou gratulaci. „Tak holky děkujééééém.“

Markéta Kodadová

Florbalová soutěž očima hráček

Dne 12. listopadu jsme my holky z .8 a 9.třídy vyrazily do Sezimova Ústí na okresní florbalovou soutěž. Jakmile jsme přijely, musely jsme se vejít do maličké šatny, kam se s námi musely vejít další dva dívčí týmy. Zabraly jsme si koupelnu a doufaly, že nikdo omylem nezapne sprchu a nenamočí naše věci. Hned po převlečení jsme byly pozvány na hřiště na naší první hru, kterou jsme po vynaloženém úsilí vyhrály. Po prvním vydařeném zápase jsme vyhrály další a pak dva zápasy remizovaly. Nakonec jsme ze dvou skupin postoupily a hrály o medaile. Bylo to nervy až do konce, souboje jsme společně zvládly a vybojovaly krásné 2. místo. Myslím, že největší radost měla naše paní učitelka Kodadová, která nás celou dobu podporovala a dobře nám radila, za což jí moc děkujeme. Domů jsme se jely pochlubit druhým místem. Myslím, že i přes nervozitu jsme si celý den všechny společně užily.

Iveta Vondroušková

Florbal  okresní turnaj