Akce školy

Adaptační akce 8.A

Jak jsme se měli?

Ze čtvrtka 26. na pátek 27. září se uskutečnil adaptační kurz naší osmé třídy. Dostali jsme od paní třídní učitelky zadání přinést si po skupinkách suroviny na večerní vaření. Po sportování na stadionu jsme se proto přesunuli do školní kuchyňky, kde se naše kuchařské umění reálně uskutečnilo. Po zdařilém vaření se jedna skupinka odtrhla od ostatních a šli jsme blbnout na školňačku. Po vystopování nás však šéfka - třídní našla, a tak jsme se museli vrátit do základního tábora - škoda. Naše skupinka zapojila ostatní a nějakou dobu jsme vyhledávali a poslouchali dobrou muziku. Zbytek třídy, dobráci, po nás uklízeli kuchyňku a průběžně ochutnávali uvařené dobroty.

Poté jsme se již opravdu všichni semkli a hráli za vedení naší šéfky různé adaptační hry, při kterých byla i sranda. Spali jsme v tělocvičně. Snídani jsme si opět uvařili v kuchyňce. Děkujeme, slečno vychovatelko Terezko, za ranní čaj.

A shrnutí? Při adaptačním kurzu přežila třídní učitelka, nikdo nepřišel o život, nikdo nebyl zraněn, škola nevyhořela a nevznikla žádná majetková újma. Zkrátka – bylo to fajn.

Tonda Kníže, 8.A

Stmelovací akce 8.A