Sběr papíru

Sběr papíru květen 2022

Základní škola Bechyně, Školní 293, ve spolupráci s firmou Austrian Recykling s. r. o., pokračuje i v květnu ve sběru starého papíru. Další svoz proběhne tento čtvrtek 26. května od 7.00 do 8.00. Kontejner bude přistaven před jídelnu školy. Papír je možno přivážet již ve středu 25. května do vyhrazeného prostoru před bránu na školní zahradu.

vedení školy

Sběr papíru od 31. 3. 2022

Základní škola Bechyně, Školní 293, se ve spolupráci s firmou Austrian Recykling s. r. o. pokusí od března obnovit sběr starého papíru. Tato aktivita má na škole dlouhou tradici, kterou přerušila covidová přestávka. Vzhledem k úpravám vstupu do školy z Písecké ulice, bude nově kontejner přistaven vždy na cestu před školní jídelnu. Nově počítáme s pravidelnými měsíčními svozy – každý poslední čtvrtek v měsíci (červen – předposlední).

První sběr je naplánován na čtvrtek 31. března 2022. Kontejner by měl být k jídelně přistaven v 7:00 hodin ráno, odvoz bude v 8:00 hodin. Papír bude možno přivážet už ve středu odpoledne (ne dříve) a ukládat ho k boční stěně jídelny školy (u brány na školní zahradu – prostor bude vyznačen).

Finanční prostředky budou použity pro všechny žáky naší školy (třídní bowling, vstupy na kulturní a školní akce, ceny ve školních soutěžích …..). Pevně věříme, že se nám s vaší pomocí podaří tradici sběru papíru obnovit.

Termíny odvozu papíru: čtvrtek 31. 3.

čtvrtek 28. 4.

čtvrtek 26. 5.