Aktuality

Sběr papíru od 31. 3. 2022

Základní škola Bechyně, Školní 293, se ve spolupráci s firmou Austrian Recykling s. r. o. pokusí od března obnovit sběr starého papíru. Tato aktivita má na škole dlouhou tradici, kterou přerušila covidová přestávka. Vzhledem k úpravám vstupu do školy z Písecké ulice, bude nově kontejner přistaven vždy na cestu před školní jídelnu. Nově počítáme s pravidelnými měsíčními svozy – každý poslední čtvrtek v měsíci (červen – předposlední).

První sběr je naplánován na čtvrtek 31. března 2022. Kontejner by měl být k jídelně přistaven v 7:00 hodin ráno, odvoz bude v 8:00 hodin. Papír bude možno přivážet už ve středu odpoledne (ne dříve) a ukládat ho k boční stěně jídelny školy (u brány na školní zahradu – prostor bude vyznačen).

Finanční prostředky budou použity pro všechny žáky naší školy (třídní bowling, vstupy na kulturní a školní akce, ceny ve školních soutěžích …..). Pevně věříme, že se nám s vaší pomocí podaří tradici sběru papíru obnovit.

Termíny odvozu papíru: čtvrtek 31. 3.

                                            čtvrtek 28. 4.

                                            čtvrtek 26. 5.

                                            čtvrtek 23. 6.

 

                                                                                    Mgr. Milan Petr

                                                                                       ředitel školy