Základní škola Bechyně

Proběhlo dříve

O pohár města Bechyně 2017

O velikonočních prázdninách se na naší škole konal již 14. ročník florbalového turnaje O pohár města Bechyně. Letošního klání se během dvou dnů zúčastnilo celkem 11 týmů základních škol z blízkého či vzdáleného okolí. Celkem se odehrálo 27 utkání. Bylo vidět mnoho krásných zápasů, fanoušci florbalu si přišli na své.

Pořadí: čtvrtek 13. dubna. 1. Draci Chotoviny, 2. FK Voříšci / Bechyně /, 3. Cvč Poškolák Hluboká nad Vltavou, 4. ZŠ Fr. Křižíka. Pořadí pátek 14. dubna: 1. Draci Chotoviny, 2. FBC Ševětín, 3. Staronové Rašple / Bechyně /, 4. Cvč Poškolák Hluboká nad Vltavou, 5. Fidorky / Bechyně, Školní /, 6. Tlupa / Bechyně, Fr. Křižíka /, 7. Pumy / Bechyně, Školní /. Všichni hráči si odnesli nejen sportovní zážitky, ale i sladké odměny a diplomy. Byli vyhlášeni nejlepší střelci a brankáři v obou kategoriích. Týmy na stupních vítězů získaly sady pohárů a medailí.

Letošní ročník upoutal také tím, že ve třech týmech kategorie 2 hrálo mnoho dívek z obou bechyňských škol. Za to jim patří velký obdiv a uznání.

A na závěr? Velké poděkování městu Bechyně a ZŠ Školní za finanční zajištění této tradiční dvoudenní akce. Všem hráčům i divákům, kteří přišli na tento krásný sport. Dále poděkování všem pořadatelům, zdravotníkům a fotografům za hladký průběh turnaje.  Nezapomenu i na pana Lachouta s paní Dorňákovou, kteří se starali o pitný režim a žaludky všech, kteří naši školu v době akce navštívili.

Za pořadatele Mgr. Milan Petr

O pohár města Bechyně 2017

Více fotografií ZDE

Školní 293
391 65 Bechyně

Tel. kancelář 381 213 016
Tel. ředitel 381 212 329
Tel. jídelna 381 213 144
Tel. družina 728 968 065
Šk. psycholog 606 846 219
Sborovna 1.st. 381 212 601
Sborovna 2.st. 381 212 600

e-mail (škola):
info@zsbechyne.cz

e-mail (stravovna):
stravovna@zsbechyne.cz
Youtube kanál Facebook školy Flickr
Zpravodajské, kulturní a turistické informace z Bechyňska. Virtuální prohlídky. Výzva EU peníze školám. Evropský projekt Ovoce do škol. Nadace ČEZ

Vánoční focení žáků I. stupně
Děti do bruslí
Sběr bylin, pomerančové a citronové kůry
Život na farmě
Zahájení kroužků
Šachový kroužek školní rok 2017-2018
Začátek školního roku v 1.A
Zábavné odpoledne 7.A
Informace ke kroužkům na rok 2017-2018
Akce pro 9. ročník
Pokyny k užívání telefonních linek do sboroven
Denní rozvrhy tříd 2017/2018
Zima v 1.B
Kalkulace obědů
Den výživy - projekt 9.A
Projektový den - Den zvířat
Spolupracujeme, nově, s psychologem!
Tělocvična v novém!
Příroda jižní Afriky
První školní den
Občerstvení
Zahájili jsme nový školní rok!
Aktuální pravidla pro stravování.